KasperSky Internet Security 2013 KasperSky Internet Security 2013

KasperSky Internet Security 2013

بسته امنیتی کسپر اسکای 2013

این نرم افزار یک ابزار فوق العاده حرفه ای برای محافظت از سیستم شما در برابرانواع حملات اینترنتی و جلوگیریی از نفوذ ویروس ها در محیط آلوده اینترنت است. این برنامه از نام آورترین و برترین آنتی ویروس های جهان است که تعداد بیشماری از کاربران در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند.

جزییات بیشتر

موجود است
50,000 ریال

2 محصولات دیگر در همان شاخه:

  • Microsoft Security Essential


  • G-Data Internet Security 2015


این نرم افزار یک ابزار فوق العاده حرفه ای برای محافظت از سیستم شما در برابرانواع حملات اینترنتی و جلوگیریی از نفوذ ویروس ها در محیط آلوده اینترنت است. این برنامه از نام آورترین و برترین آنتی ویروس های جهان است که تعداد بیشماری از کاربران در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند. با بهره گیری از مزایای این آنتی ویروس شما می توانید با خیالی آسوده در اینترنت وبگردی کنید و بدون ترس از آلوده شدن سیستم خود اقدام به مشاهده سایت ها و دانلود موزیک و نرم افزارهای مختلف نمایید و از حملات اینترنتی و آلوده شدن رایانه به ویروس جلوگیری کنید. این برنامه همچنین یک ابزار بسیار قوی و فوق حرفه ای برای مبارزه با حملات و پاکسازی ویروس ها است تا بتوانید به بهترین شکل در محیط آلوده اینترنت از رایانه خود محاقظت کنید. پس با اطمینان سیستم خود را در مقابل انواعویروس ها، حملات هکرها و برنامه های مخرب محافظت کنید.

یکی از مهمترین بخش های هر نرم افزار، رابط کاربری یا همان User Interface آن می باشد که در این نسخه نیز رابط کاربری زیبا و ساده ای برای کاربران طراحی شده است. این برنامه همچنین قادر است عمیق ترین لایه های سیستم شما را جستجو کرده و بدافزارها را فوراً شناسایی و نابود کند. با کمک این برنامه همچنین می توانید به میزان آسیب پذیری های موجود در نرم افزارهای کامپیوتر خود که هنوز اصلاح نشده اند پی ببرید. بعلاوه این برنامه فهرستی از آسیب پذیری های موجود را در دو بخش آسیب پذیری های سیستمی و آسیب پذیری های نرم افزاری تقسیم می کند. این نرم افزار با قابلیت بررسی آسیب پذیری های سیستم عامل شما در رابطه با انجام عملیات مالی در اینترنت امن ترین شرایط را فراهم می کند. این برنامه به راحتی قادر است آدرس وبسایت موردنظر شما را با لیست وب سایت های امن مقایسه کند و مانع از نفوذ عوامل مخرب گردد و از هرگونه حمله فیشینگ جلوگیری می کند.

این برنامه قادر است در برابر نفوذویروسها، تروجانها، Malware ها و Worm ها به خوبی مقاومت کند و می تواند تمامیجاسوس افزارها و همچنین نرم افزارهای تبلیغاتی و جاسوسی را به سرعت شناسایی کند. این نسخه امنیت مثال زدنی برای جلوگیری از ویروس ها، تروجان ها و کرم های اینترنتی از خود نشان میدهد و با مدیریت هوشمند نرم افزارها  و قابلیت کنترل آنها مکان امنی  را در دنیای اینترنت برایتان فراهم می کند. خاطرنشان می کنیم که این برنامه دارای دو دیواره آتش قدرتمند و شخصی است که امنیت سیستم شما را بهبود می بخشد. علاوه بر آن از قابلیت دسترسی کاربر به سورس ها برای فعال کردن و یا غیر فعال کردن نرم افزار یا فایل اجرایی خاصی پشتیبانی می کند. این برنامه سیستم شما را در مقابل ویروسها و نرم افزارهای جاسوسی به صورت  Real-time محافظت می کند و بطور مداوم ترافیک اینترنت را با توجه به پهنای باند اسکن می کند.

قابلیتهای کلید KasperSky Internet Security 2013:

-       محیط کاربری جدید، ساده و زیبا

-       دارای تنظیمات پیشرفته برای ایجاد محیط امن برای کودکان

-       جلوگیری از پنجره های Pop-up و بنر

-       شناسایی انواع نرم افزارهای جاسوسی  و بدافزارهای اینترنتی

-       اسکن مداوم سیستم برای یافتن فایل های مخرب

-       قابلیت اسکن پیام رسان های ICQ و MSN

-       امکان اسکن کدهای JAVA و VisualBasic

-       پاکسازی پیشرفته قسمت های مختلف ویندوز

-       بررسی و مدیریت تغییرات فایل ها

-       چک کردن ایمیل های ورودی به سیستم

-       جلوگیری از ورود به سایت های ویروسی

-       مجهز به سیستم ضد روت کیت و قابلیت چک کردن اسکریپت ها

-       چک کردن ترافیک HTTP

-       چک کردن برنامه های استارت آپ

-       امکان ساخت دیسک نجات

-       قابلیت شناسایی ویروس ها و حذف آنها

-       شناسایی ویروس ها در فلش مموری ها

-       امنیت بالا در مقابل عملکردهای مخرب هکرها و جاسوس ها

-       امکان شناسایی وب سایتهای آلوده به ویروس

-       جلوگیری از خرابی فایل های سیستمی

-       پشتیبانی از سیستم جلوگیری ازاسپم هابرای نرم افزارهای مدیریت ایمیل

-       امکان اسکن و چک کردن کانکشن های Wi-Fi و VPN

-       توانایی کنترل نرم افزارهای Outlook Express و TheBat

از ویژگی های بارز این نرم افزار قابیت آپدیت و همچنین امکان نصب بر روی ویندوزهای
XP . 7 . 8 نسخه های 32 و 64 بیتی محافظت از سیستم در مقابل تهدیدات ناشناس و ناگهانی شناسایی حملات فیشینگ و وب سایت های مشکوک نگهبانی از حریم خصوص دیجیتالی شما می باشد.
دیدگاه تان را بنویسید

KasperSky Internet Security 2013

KasperSky Internet Security 2013

بسته امنیتی کسپر اسکای 2013

این نرم افزار یک ابزار فوق العاده حرفه ای برای محافظت از سیستم شما در برابرانواع حملات اینترنتی و جلوگیریی از نفوذ ویروس ها در محیط آلوده اینترنت است. این برنامه از نام آورترین و برترین آنتی ویروس های جهان است که تعداد بیشماری از کاربران در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند.

نظر شما درباره این محصول: