Microsoft Project Professional 2010 Microsoft Project Professional 2010

Microsoft Project Professional 2010

قدرتـمندتـرين نـرم افزار مدیـریت پــروژه

سازماندهی طرح
زمان بندی كارها
تخصیص منابع و هزينه ‌كارها
تنظيم طرح برای برآورد كردن محدوديت‌ها
آماده كردن گزارش‌ها برای انتقال طرح نهايی
كنترل عملكرد واقعی
برنامه‌ريزی روی جدول زمانی پروژه
اصلاح طرح برای رويارويی با احتمالات
ارائه گزارشات مطلوب

جزییات بیشتر

30 محصولات دیگر در همان شاخه:

 • AutoDesk Entertainment Creation Suite 2015


 • CorelDRAW Graphics Suite X7


 • Siemens WinCC Professional


 • Siemens Simatic Step 7


 • SQL Server 2014


 • Autodesk Revit 2015


 • Adobe Photoshop CC V.14.2.1


 • SolidWorks 2013


 • Adobe Creative cloud suite


 • Adobe Creative cloud suite for MAC


 • Autodesk AutoCAD Civil 3D 2014


 • Adobe Photoshop CS6


 • Adobe Photoshop Suite


 • Microsoft Windows XP Media Center


 • Ansys 14


 • Microsoft Windows server 2012


 • Abaqus 6.13-4


 • X Android 15


 • ArchInteriors Models


 • Mechanic Package


 • Microsoft Windows 7


 • Primavera P6


 • Kitchen Designer Suite


 • Graphisofts ArchiCAD 18


 • Tekla Structures


 • Abaqus 6.14-1


 • OSX Yosemite


 • Autodesk Autocad 2015 SP2 + Product Help


 • Abobe Photoshop CC 2014.2.1


 • V-ray Studio 2015


 نرم افزار قدرتمند Microsoft Project 2010

نرم افزار مایکروسافت پروژه قدرتمندترین برنامه مدیریت پروژه است که این امکان ذخیره داده هایی که قبلاً تهیه و استفاده کرده اید را برای شما فراهم می نماید. این نرم افزار درواقع روش های بی شماری را برای مدیریت و رسیدگی به کارها و رفع تمام مشکلاتی که هنگام کار با آن مواجهه خواهید شد را ارائه می دهد. این برنامه ابزارهای مفیدی برای انجام وظایف و مدیریت منابع در اختیارتان قرار می دهد. با کمک مایکروسافت پروژه 2010 می توانید کارهای خود را به خوبی و در زمان معین به پایان برسانید. همچنین در تهیه چارت ها و نمودارهای حرفه ای کمک ارزنده ایی به شما می کند و موجب بهره وری پروژه تان می گردد. هرگاه شما روی دو پروژه ساده و پیچیده کار کنید، نرم افزار پروژه مایکروسافت 2010 امکانات لازم و کافی در اختیارتان قرار خواهد گذاشت، و با ارائه برنامه زمانبندی شده به لحاظ مالی و از نظر زمانی پروژه تان را مدیریت و کنترل می کند. با کمک این برنامه می توانید تغییر، مدیریت و برنامه ریزی پروژه های خود را مطابق با شرایط کار کنترل کنید.
این نرم‌افزار يكی از قویترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود که به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان پروژه‌ها استفاده می‌كنند. مايكروسافت پروژه عليرغم وجود برخی محدوديت‌ها و كمبودها به عنوان يك نرم‌افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان مورد استفاده كاربران بی‌شماری قرار می‌گيرد.
سهولت كار با اين نرم‌افزار، قابليت استفاده از امكانات Windows، سازگاری با ساير نرم‌افزارهايMS Office  و شباهت كامل محيط و جعبه ابزارهای آن با ساير محصولات مايكروسافت، راهنمای Online و كامل داخل برنامه، وجود گزارش‌ها وView های متنوع، امكان تعريف View ها و Tableهای جديد و به طوركلی داشتن يك محيط کاربری دوست داشتنی اين نرم افزار را از ساير نرم‌افزارهای مشابه متمايز كرده است. اين نرم‌افزار، مديريت پروژه تمام مراحل يك پروژه از برنامه‌ريزی تا تكميل و انتقال گزارش های نهايی را در برمی‌گيرد، به طور خلاصه بايد گفت، مایکروسافت پروژه ابزاریست ارزشمند برای:

الف) سازماندهی طرح
ب) زمان بندی كارها
ج) تخصیص منابع و هزينه ‌كارها
د) تنظيم طرح برای برآورد كردن محدوديت‌ها
ه) آماده كردن گزارش‌ها برای انتقال طرح نهايی به همه كسانی كه بايد طرح مورد نظر را اجرا كنند.

پس از آغاز پروژه و اتمام كار برنامه‌ريزی پروژه توسط اين نرم‌افزار، می توان برای كنترل و نظارت بر كارهای در دست اقدام،  اقدامات زیر را انجام داد:

كنترل عملكرد واقعی
    برنامه‌ريزی روی جدول زمانی پروژه
    اصلاح طرح برای رويارويی با احتمالات
    ارائه گزارشات مطلوب

نرم افزار مایکروسافت پروژه 2010 از قابلیت های زیر پشتیبانی می کند:
    بهبود مدیریت منابع
    برنامه ریزی تیم
    دسترسی ساده
    دارابودن TimeLine ساده

بهبود مدیریت منابع
مدیریت منابع سازمانی بهترین روشی است که هرگز به آسانی تحقق نمی یابد. اما با کمک ابزارهای متنوع در مایکروسافت پروژه 2010 می توانید تمامی مراحل پروژه را از ابتدا تا آنها مدیریت کنید. پروژه ها و اطلاعات مربوط به نمونه کارهای شما بسیار آسان حفظ می شوند و شیوه های ساده تری برای کاهش هزینه ها ارائه می دهد. این برنامه پیشاپیش در انتخاب نیروی کار کارآمد برای پروژه های مربوطه به شما کمک موثری می کند. 

برنامه ریزی تیم
این برنامه با بهره گیری از قابلیت "برنامه ریزی تیم" امکان مشاهده کار تیمی را می دهد و همچنین به شما این اجازه را می دهد تا هرگونه مسائل و مشکلاتی که عملکرد تیم را مختل می کند، مشخص کنید. با کمک ویژگیهای مایکروسافت پروژه 2010 قادر خواهید بود مشکلات و درگیریهای داخل تیم را برطرف کنید و بدنبال آن بهره وری تیم خود را افزایش دهید.

متفاوت ترین وقدرتمندترين نرم افزار مدیریت پروژه  Microsoft Project 2010
دسترسی آسان
شما به راحتی می تواند در میان برنامه ریزان تغییر موضع دهید و با تصمیم گیری سریع در وقت خود صرفه جویی کنید. در زمان اجرای کار، به راحتی می توانید مروری بر برنامه کاربردی کنید و در مرحله پیش پردازش محاسبات خود را     انجام دهید.


Timeline ساده
بخش Timeline زمانبندی پروژه را با تصویر بسیار ساده و واضح نشان می شود. در این بخش نمای بسیار باکیفیت و سطح بالایی را از پروژه نشان می دهد. شما همچنین می توانید جدول زمانی خود را با دیگر برنامه های کاربردی مایکروسافت آفیس به اشتراک بگذارید.


انجام وظایف همراه با کاهش هزینه های تخصیص منابع 
نرم افزار ماکروسافت پروژه یکی از مهمترین برنامه ها در زمینه مدیریت پروژه در دهه های اخیر است، این مجموعه کاملترین راه

حل ممکن برای برطرف کردن تمامی نیازهای مدیریت پروژه بشمار می رود. به گفته سازندگان این برنامه؛ هدف از تولید این نرم افزار مدیریت پروژه است که ابزارهایی برای مدیریت کارآمد منابع در اختیارتان قرار می دهد و بدین  وسیله به اجرای بموقع پروژه ها و کاهش هزینه ها کمک شایانی می کند. این مجموعه شامل قابلیت های خلاقانه و ابزارهای مناسب برای پروژه های همکاری مدیران می باشد. همچنین، دارای شیوه های کارآمد برای پروژه های پیشرفته تر و ارائه نمونه کارها برای مشاهده مدیران است.

سایر ویژگیهای این برنامه:

رابط کاربری راحت و آسان
شما می توانید با کمک رابط کاربری ساده مایکروسافت پروژه به کلیه امکانات آن دسترسی پیدا کنید. در این نسخه منوهای گرافیکی ارائه شده و دارای امکانات نام آشنایی ست که ابزارهای مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید پروژه خود را به آسانی مدیریت کنید

مشاهده Timeline
با استفاده از این مشخصه امکان ایجاد Timeline گرافیکی به منظور برقراری ارتباط بین برنامه زمانبندی و طرح فراهم              می گردد. شما می توانید به جزئیات بیشتری دسترسی داشته باشید و به راحتی از امکانات متمایز آن بهره مند گردید.

برنامه ریزی تیم
این امکان دسترسی سریع به کارهای برنامه ریزی نشده را فراهم می نماید و به شما اجازه می دهد تا با نگاهی گذرا بر جزئیات سطح
کار به راحتی فعالیتهای خود را برنامه ریزی کنید. این بخش شامل، Task Inspector می باشد که به شما کمک می کند تا منابع اختصاص یافته را بر اساس  اصل task-by-task بطور خوردکار همتراز کنید.

بهبود همکاریها
این برنامه امکان به اشتراک گذاشتن اطلاعات را با مشاهده آسان و کاربری ساده  Backstage view  کارآمدتر می کند و موجب همکاری اعضاء گروه می گردد. این قابلیت همچنین، این اجازه را می دهد تا طرح پروژه خود را در فهرست وظایف SharePoint Foundation 2010 منتشر کنید، در نتیجه اعضای تیم به اطلاعات و طرح های بروز رسانی شده شما دسترسی خواهند داشت.
شما می توانید با پلتفرم قدرتمند همکاری پروژه های خود و

مدیریت قدرتمند نمونه کارها بر ساده ترین و پیچیده ترین پروژه های خود نظارت کامل داشته باشید.
این برنامه برخلاف نسخه قبلی ماکروسافت پروژه 2007، سه نسخه از پروژه 2010 را با عناوین Microsoft Project Standard 2010, Microsoft Project Professional و Microsoft Project Server 2010 ارائه می دهد.دیدگاه تان را بنویسید

Microsoft Project Professional 2010

Microsoft Project Professional 2010

قدرتـمندتـرين نـرم افزار مدیـریت پــروژه

سازماندهی طرح
زمان بندی كارها
تخصیص منابع و هزينه ‌كارها
تنظيم طرح برای برآورد كردن محدوديت‌ها
آماده كردن گزارش‌ها برای انتقال طرح نهايی
كنترل عملكرد واقعی
برنامه‌ريزی روی جدول زمانی پروژه
اصلاح طرح برای رويارويی با احتمالات
ارائه گزارشات مطلوب

نظر شما درباره این محصول: