V-ray Studio 2015 V-ray Studio 2015

V-ray Studio 2015

V-Rayمحبوب‌ترین و قدرتمندترين پلاگین‌ رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی

جزییات بیشتر

5 محصولات دیگر در همان شاخه:

  • Autodesk 3DS Max 2015 + 3DMax Design


  • V-ray Suite 2016


  • LUMION Pro 6.0


  • Autodesk 3Ds MAX 2017


  • SketchUp Collection


پلاگین V-Ray برای Maya
نرم افزار V-Ray یکی از محبوب‌ترین پلاگین‌های رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی است. این پلاگین ضمن افزایش چشمگیر کارایی در رندر کردن تصاویر واقع‌نما سرعت کار شما را بالا می‌برد. V-Ray یکی از پلاگین های حرفه ایی برای مایا است که بهترین راه حل رندرینگ هنری برای Visula FX، فیلم، برنامه های مدیا و سرگرم کننده، معماری، طراحی اتوماتیک، طراحی محصول، تلویزیون و صنایع دیگر محسوب می شود. موتور رندرینگ این برنامه از قدرت فوق العاده بالایی برخوردار است و قادر است تصاویر واقع گرایانه و بسیار طبیعی را با کیفیت برتر نمایش دهد. این پلاگین با قابلیت های منحصر به فرد و فناوری خود قادر به کاهش هزینه ها در تمامی تولیدات می باشد. پلاگین Vray برای مایا با ارائه سرعت رندرینگ دوبرابر و کاهش استفاده از منابع سی پی یو بهترین امکان را برای طراحان بوجود آورده است.

ویژگی های جدید و پیشرفته ی پلاگین V-ray برای مایا شامل موارد زیر می شوند:
-  تصحیح و دسترسی به تصویر برگردانده شده V-Ray قبل از رندرینگ. این مشخصه به شما اجازه می دهد تصاویر V-Ray را قبل از رندرینگ مستقیماً تصحیح کنید. همچنین امکان دسترسی به موتور رندرینگ V-Ray با تمام ویژگیها و مشخصات آن برایتان فراهم شده است. قابلیت افزودن پلاگین های شخصی V-Ray بدون نیاز به کد پلاگین های مایا از دیگر قابلیت های آن می باشد.
-  پشتیبانی از بافت های Substance در مایا ، امکان استفاده از پلاگین جدید V-Ray با بافت Substance در نسخه های مایا جهت ایجاد طیف گسترده ایی از سایه های پیشرفته برای پروژه ها
-  مجهز به فناوری جدید تعاملی در اجرای همزمان و سریع سی پی یو و جی پی یو در سایه زدن و اجرای مراحل نورپردازی محصولات. با کمک این نسخه قادر خواهید بود از تمام مزایای رندردینگ هنری تعاملی بهره مند گردید.   
-  این برنامه امکان رندرینگ ساده تر هندسه پویا را می دهد. ابزارهای داخلی جدید بهینه سازی این پلاگین امکان انجام رندرینگ سریعتر هندسه پویا نظیر جابجایی، پراکسی ها، مو و ... را می دهد.
-  هسته جدید و ارتقاء یافته پلاگین V-Ray این امکان را به شما می دهد که بتوانید مو، پشم و سطوح زیرساخت را سریعتر از همیشه رندر کنید.

پلاگین V-Ray برای Google SketchUp
این پلاگین عملکرد کاربران را در اجرای برنامه گوگل اسکچ آپ ارتقاء می بخشد و قابلیت های متنوع تری در طراح به آنها ارائه می دهد. پلاگین V-Ray راه حل ر ندرینگ کاملاً پیشرفته برای طراحان و کاربران گوگل اسکچ آپ محسوب می شود و به آنها اجازه می دهد از مزایایی همچون قدرت عملکرد بالا و سرعت رندرینگ بهره مند گردند. این پلاگین راه حل هنری در طراحی تصاویر گرافیکی حرفه ایی است که منجر به ساخت تصاویر با کیفیت بسیار بالا می شود. این پلاگین برای گوگل اسکچ آپ ابزاری قدرتمند، انعطاف پذیر و یک راه حل رندرینگ قابل دسترس می باشد.

پلاگین V-Ray برای 3D MAX
نرم افزار  V-Rayیک پلاگین بسیار پرقدرت برای برنامه 3d Max است که یک راه حل رندرینگ کامل محسوب می شود. این برنامه دارای موتور قدرتمند رندرینگ با قابلیت انعطاف پذیری و سرعت بالا در سیستم تعاملی رندرینگ می باشد که بر روی جی پی یوها قابل اجرا می باشد. V-Ray جزء پلاگین های قدرتمند در طراحی صنعتی است که قابلیت های آن در زمینه طراحی، برای عده زیادی از طراحان همچنان ناشناخته مانده است. این برنامه، پلاگین بسیار حرفه ایی و کارآمد جهت تکمیل مدل های طراحی شده در سایر نرم افزارها مانند D Studio Max3 است. قابلیت های نورپردازی حرفه ای، آبجکتها و مواد متعدد، افکت های دوربین و... از ویژگی های این نرم افزار به شمار می رود. مدل های تکمیل شده با V-Ray بسیار واقعی تر از مدل های ساده 3d Max به نظر می رسند. کاربران از این نرم افزار برای نورپردازی بهتر استفاده می کنند.

یکی از بهترین قابلیت های V-Ray که از لحاظ کاربردی موردنیاز کاربران است،کار با برنامه 3d Max و اضافه کردن آبجکت به صحنه است. بطور مثال هنگامی که کاربر می خواهد آبجکتی به صحنه اضافه کند، متوجه می شود که حرکت و چرخش در فضای view port  دچار مشکل شده و ریب میزند. این حالت به این دلیل است که حجم آبجکت های درون صحنه بقدری زیاد شده که حافظه رایانه و کارت گرافیک توانایی چنین حجمی از اطلاعات شما را ندارد.
این ابزار با تبدیل کردن یک  آبجکت به یک سری کد که توسط  3d Max انجام میشود و ذخیره کردن آنها در یک محل باعث می شود که دیگر با سنگینی حجم آبجکت در viewport  روبرو نخواهید شد و به جای آن 3d Max هر موقع به این اطلاعات نیاز داشت از روی همان محل ذخیره استفاده خواهد کرد. یکی از قابلیت های اصلی این برنامه این است که رندرهای تعاملی V Ray RT و V Ray RT GPU بعنوان بخشی از برنامه V-Ray در این نسخه ارائه شده اند.

دیدگاه تان را بنویسید

V-ray Studio 2015

V-ray Studio 2015

V-Rayمحبوب‌ترین و قدرتمندترين پلاگین‌ رندر در برنامه‌های مدل‌سازی سه بعدی

نظر شما درباره این محصول: