Autodesk 3Ds MAX 2017 Autodesk 3Ds MAX 2017

Autodesk 3Ds MAX 2017

تری‌دی‌اس مکس2017

جزییات بیشتر

5 محصولات دیگر در همان شاخه:

  • Autodesk 3DS Max 2015 + 3DMax Design


  • V-ray Studio 2015


  • V-ray Suite 2016


  • LUMION Pro 6.0


  • SketchUp Collection


“ تری‌دی‌اس مکس ” که سابقاً استودیوی سه‌بعدی مکس نامیده می‌شد، یک برنامه‌ی گرافیک سه‌بعدی رایانه حرفه‌ای است که برای ساخت پویانمایی‌ها، مدل‌ها، بازی‌ها و تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌گردد. این نرم‌افزار توسط شرکت رسانه و سرگرمی آتودسک ساخته و منتشر شده است. برنامه قابلیت‌های مدل‌سازی و ساختار قابل انعطاف افزایه داشته و می‌تواند بر روی سکوهای رایانش مایکروسافت ویندوز اجرا شود. این نرم افزار مرتب توسط توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی، بسیاری از استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و استودیوهای مجسم‌سازی معماری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این برنامه همچنین در جلوه‌های ویژه سینمایی و مجسم‌سازی اولیه فیلم‌ها استفاده می‌شود. به علاوه‌ی ابزارهای مدل‌سازی و پویانمایی،این نرم افزار، امکانات سایه‌زن (مانند انسداد محیط و پراکندگی زیرسطحی)، شبیه‌سازی پویا، ریدیوسیتی، سیستم ذرات، خلق و رندر نگاشت عادی، نورپردازی سراسری، یک واسط کاربر قابل تنظیم و زبان اسکریپت‌نویسی مخصوص به خودش را شامل می‌شود.
فیلم‌های زیادی توسط این نرم افزار یا نسخه‌های قبلی با نام متفاوتی ساخته شده‌اند. فیلم‌های پرفروشی چون آواتار و 2012 که از گرافیک سه‌بعدی کامپیوتری بهره برده‌اند، از این دسته می‌باشند. البته، در کنار تری‌دی‌اس مکس، نرم‌افزار مادباکس برای ساخت بافت‌ها استفاده شده است. همچنین از این نرم‌افزار در توسعه‌ی گرافیک سه‌بعدی رایانه‌ای چندین بازی ویدئویی استفاده گردیده است.
مجموعه‌های معماری و مهندسی نیز از برای طراحی هنر مفهومی خود از آتودسک تری‌دی‌اس مکس استفاده  می‌کنند. مکس شباهت بسیار زیادی به اتوکد دارد به همین دلیل معماران ترجیح می‌دهند تا از این نرم‌افزار برای بهترین کیفیت رندر استفاده کنند.
برنامه‌های آموزشی در سطح دوم و سوم از این نرم افزار در دوره‌های خود در گرافیک سه بعدی کامپیوتر و انیمیشن‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند. دانش آموزان در رقابت برای اولین بار برای شناختن انیمیشن‌های سه‌بعدی از تری‌دی‌اس مکس استفاده می‌کنند.دیدگاه تان را بنویسید

Autodesk 3Ds MAX 2017

Autodesk 3Ds MAX 2017

تری‌دی‌اس مکس2017

نظر شما درباره این محصول: