SketchUp Pro Collection SketchUp Pro Collection

SketchUp Pro Collection

نرم افزار طراحی سه بعدی ( اسکتچاپ)

جزییات بیشتر

 SketchUp Pro یک نرم افزار بسیار پرکاربرد است که در صدها هزار کار حرفه ای مانند معماری، ساختمان سازی، مهندسی، تجارت، آشپزخانه و سرویس بهداشتی، طرح های شهری و روستایی، طراحی بازی، فیلم، نجاری  و هزاران حرفه ی دیگر استفاده می شود. نرم افزار SketchUp Pro مانند یک مداد جالب و کارا عمل می کند. با این نرم افزار کار مدل سازی را با کشیدن خطوط و اشکال آغاز کنید.به کمک نرم افزار SketchUp Pro این خطوط و اشکال را هل بدهید و بکشید تا به صورت سه بعدی در آیند. بکشید، امتداد دهید، کپی کنید، بچرخانید، نقاشی کنید و هر کار دیگری که دوست دارید با این نرم افزار انجام دهید. با نرم افزار SketchUp Pro می توانید مدل های طراحی  و ایمیج ها را با  فرمت های DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG وارد مدل سازی کنید و همه این فرمت ها را به دیگر فرمت های PDF,OBJ, FBX, XSI, VRML, MP4, WEBM and AVI. OMGتبدیل کنید.این نرم افزار موثر و کارا بودنش را فدای پیچیدگی نمی کند.

پـلـاگـیـن هـای مـوجـود در مـجـمـوعـه :


SU Podium Plus نسخه جدید این موتور رندر است که در ابتدای کار دو تغییر کلی در آن کاربران قدیمی را شگفت انگیز کرده که ارائه شدن آن در دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی است. موتور رندر پودیوم همانند موتور V-Ray دارای کتابخانه متریال نیست و از خود متریال های نرم افزار اسکچاپ استفاده میکند که این یکی ویژگی عالی برای کسانی است که از تنظیمات متریال در موتور های حرفه ای و قدرتمند گریزان اند و به همان تنظیمات ساده نرم افزار اسکچاپ بسنده می کنند.
Thea Render  یک موتور رندر قدرتمند می باشد که از آخرین تکنولوژی هایی از نظیر GPU و ... بهره می برد. همانند V-Ray این موتور به همراه خود قسمت های مختلف مانند متریال اختصاصی دارد که در صورت نیاز ، شما میتوانید با نصب پلاگین مورد نظر بر روی نرم افزار دلخواه خود ، از این امکانات بهره ببرید.
V-Ray adv  یکی از کاربردی ترین و معروف ترین موتور رندر اسکتچاپ است. با استفاده از این      نرم افزار بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عملکرد موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب V-Ray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط اسکتچاپ افزوده می شود.       نور های Vray،اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین ، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش ، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند.دیدگاه تان را بنویسید

SketchUp Pro Collection

SketchUp Pro Collection

نرم افزار طراحی سه بعدی ( اسکتچاپ)

نظر شما درباره این محصول: